НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЛАН УПРАВЛІННЯ БАСЕЙНОМ Р. ТИСА – УКРАЇНА. ПІДЗЕМНІ ВОДИ. ЗАХОДИ, СПРЯМОВАНІ НА ЗАПОБІГАННЯ ВИСНАЖЕННЮ ПІДЗЕМНИХ ВОД.
Проект Європейського Союзу “Посилення підтримки відомствам України, відповідальним за впровадження Дунайської та Рамзарської Конвенцій” |
8 ПРОГРАМА ЗАХОДІВ
8.2. Підземні води
8.2.2. Заходи, спрямовані на запобігання виснаженню підземних вод
Поступове нарощування темпів розвитку промислового виробництва, інтенсифікація сільського господарства, розширення площ меліорованих земель, а також поліпшення культурно-побутових умов життя населення зумовлюють збільшення водоспоживання та інших форм використання підземних водних ресурсів. Вони також зменшуються внаслідок дренування водоносних горизонтів гірничими виробками і подальшого відкачування у поверхневі води. Сукупність цих факторів може призвести до виснаження окремих підземних водних тілі зниження їх продуктивності.
Довгострокова ціль щодо кількісного статусу підземних вод в басейні р. Тиса полягає у тому, що їх використання є належно збалансованим і не перевищує наявні ресурси.
Національний план управління басейном ріки Тиса – Україна (версія 3.0)
Виготовлено в рамках проекту Європейського Союзу “Посилення підтримки відомствам України, відповідальним за впровадження Дунайської та Рамзарської Конвенцій”
Коментувати