Регіональний інформаційний центр "Карпати"
enruuk
 

Неповторна краса природи, м’які кліматичні умови, величезна кількість санаторно-курортних комплексів, історичних, архітектурних пам’яток та гостинність місцевого населення роблять область максимально привабливою для туристів. Як у зимовий так і у літній період Закарпаття пропонує багато видів відпочинку для мандрівників: лижний спорт, безліч туристичних маршрутів, купання в солених озерах та термальних водах, навіть у зимку, участь у численних традиційних фестивалях, спуск на човнах бурхливими гірськими ріками, риболовля, велосипедні прогулянки, відвідування заповідників та багато інших способів відпочинку.

Драгобрат

Закарпаття – унікальний гірськолижний регіон України, а зимові види спорту тут мають вже столітню історію. Стійкий сніговий покрив у низовині утримується, як правило, з початку грудня і до березня, а у високогір’ї з жовтня і до кінця травня. Боржавські полонини, Чорногорський, Свидовецький гірські хребти, гора Драгобрат та багато інших, менш відомих схилів вже давно користуються широкою популярністю у лижників.

Величезна кількість гірськолижних курортів, витягів з трасами для катання на лижах та сноубордах, гірські прогулянки на снігоходах, частування гарячим домашнім вином – це далеко не повний перелік того, що може запропонувати зимовий відпочинок у нас.

Закарпаття славиться всесвітньо відомими мінеральними джерелами, яких тут досліджено понад три сотні. За своїм складом та смаковими якостями вони рівні, а деякі і кращі за відомі джерела європейських та кавказьких курортів. У регіоні налагоджено промисловий розлив деяких з них: “Шаянська”, “Плосківська”, “Поляна Квасова”, “Лужанська”, “Свалявська” тощо. За допомогою цих мінеральних вод лікують різноманітні хвороби та порушення в організмі людини. Останнім часом значна увага приділяється розвитку курортів, які використовують термальні води. Зокрема, у містах Берегово та Мукачево діють купальні під відкритим небом з гарячими термальними водами, відвідування яких можливе цілий рік.

Використання матеріалів сайта можливе лише при наявності активного посилання на  http://carpaty.net

Copyright © Регіональний Інформаційний Центр "Карпати" E-mail: carpaty.net@gmail.com